top of page

HYGGE Felsefesi ile Mutluluk Arayışına Son Ver! (Senin için bir Hygge listesi ile)

Şu anda huzur ve mutluluk felsefesi Hygge ile tanışıyorsun ve onu hayatına dahil etmen ise bir farkındalık kadar uzağında. Gündelik yaşamda bizi tatmin eden, mutlu eden, konforumuzu sağlayan ve bizi rahatlatan pek çok an yaşıyor ve devam ediyoruz.


Hygge, hayata dair ufak detayların bizi mutlu ettiği o anı yakalamak ve onun içinden keyif almak felsefesini taşıyor. Bu anların değerinin ne kadar farkındayız? Yalnızca var olduklarına alıştığımız için hayatımızda standartlaşan kaç an mutluluk listemizden çıktı ve sıradanlaştı? İşte şimdi Hygge sana bunu hatırlatacak. Tatminkarlığı ileride ve yüksek beklentilerde onların karşılanacağı anlarda aramaktan vazgeç şu anın içinde seni mutlu eden küçük detayları görmeyi seç ve mutluluğu her an yaşamak için ve bu enerjinin yaşamına daha bol akması için şimdi izin ver.


Basit bir şekilde mutlu ve huzurlu ol. Rutine ufak eklemeler, yeni küçük alışkanlıklar ve mevcut mutluluğun farkındalığının hazzını yaşa. Tam da şimdi!


İşte senin için örnek bir Hygge Listesi(Sen de kendin için bir liste oluşturabilir ve böylece mutlu olduğun anların farkındalığını arttırabilir ihtiyacın olan temel mutluluğu Hygge felsefesini benimseyerek kazanabilirsin.HYGGE CHALLENGE!

Şimdi daha iyi hissediyoruz!


Pazartesi:

Akşam yemeği hazırla, müziği aç ve mum ışığında ye.


Salı:

Bir çiçek ya da bitki satın al ve ev ortamına biraz yeşillik kat.Çarşamba:

Oyunlarla veya bir kitapla kıvrılarak ekransız bir akşam geçirin.


Perşembe:

Bir şey yarat! Kurabiye pişirebilir, şiir yazabilir, eskiz yapabilir veya örgü örebilirsin..


Cuma:

Sıcacık battaniyeler ve sıcacık içecekler eşliğinde ailenizle birlikte bir film izleyin.Cumartesi:

Yatakta kahvaltı, mumlar ve bir kitap ya da el işi ile keyifli bir sabahın tadını çıkarın.Pazar:

Doğanın tadını çıkarmak için uzun bir yürüyüşe çıkın. Yerel bir parka veya yürüyüşe gidebilirsiniz. Keşfedin veya sadece mahallenizi keşfedin.Kendini geliştirebileceğin, yaşamında pozitif yönde iyileşme sağlayacak fırsatlar için aşağıdaki galeriye göz atabilirsin. #kendineiyigel #hayatıkolaylaştır

Detaylar ve çalışmaları satın almak için whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ya da Yaşam Enerjisi Mağazası üzerinden bilgi edinerek satın alabilirsiniz.


Commentaires


Senin için daha fazlası burada!

Tuba'yla Yaşam Enerjisi'nde Senin için

bottom of page