top of page

Negatiflikten Arınman için Bilmen Gerekenler

Yaşamımız boyunca 2 temel duygu ile seçiyor, düşünüyor, davranıyor, hissediyor ve yaşıyoruz. Negatif hissettiğimiz dönemler çekilmez bir duygu hissi ile başa çıkmak zor gibi görünüyor olsa da farkındalığını yükseltmek bu aşamada kolaylıkla arınmanı sağlayacak bir başlangıç olacaktır.


Saflık, saf enerji güvenliği ve güvende hissetmeyi beraberinde getirir. Saf enerji negatif tüm hislerin size değmeden teğet geçmesini sağlar. Korku varsa zarar vardır. Karanlık duygular hakimdir. Düşük enerji frekansı ile negatiflik sizi kolaylıkla etki altına alır. Oysa pozitif enerji yüksek titreşimli bir enerji frekansını hayatımıza çekmemizi sağlar. Sadece bunu bilmek bile farkındalıkla bu negatif etkiden çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Beraberinde neler yapabiliriz?

  • Esintili bir havada yürüyüş yapabilirsiniz.

  • İçinizde biriktirdiğiniz her şeyi bir kağıda döküp ardından o kağıdı buruşturup çöpe atabilir veya yakabilirsiniz.

  • Etrafınızı mor bir ışığın sardığını imgeleyebilirsiniz.

  • Yeşil bir alanda veya bir deniz kenarında yürüyebilirsiniz.

  • Düzenli egzersiz yapabilirsiniz.

  • Kendinize ve çevrenize sözleriniz ve davranışlarınızda dürüst olmayı hayatınızın bir mihenk taşı haline getirebilirsiniz.

Hayatınıza bir üçüncü gözden bakın. Sadece izleyin. Nasıl hissediyorsunuz? Bunu anlamak oldukça kolaydır. Bunu içinizde hissedersiniz.

Auranız, sizinle dış dünya arasındaki bir tampon bölgedir. Auranızı ne kadar berrak tutarsanız kendiniz ve dış dünyayla olan ilişkiniz de bir su gibi akışkan olacaktır.

Auranızın saflaşması için bastırdığınız hisleri salıvermeniz gerekir. Bu nedenle yukarıdaki önerileri yaşamınıza dahil etmeniz son derece önemli ve etkili olacaktır.

Unutmayın, nasıl hissediyorsanız etrafınıza bu enerjiyi yayıyorsunuz. Ve yaymaya devam ettikçe bu enerjiyi yaşamınızda tutuyorsunuz. Daha iyi hissetmek istiyorsanız yaydığınız enerjinin hissettiğiniz enerji olduğunu hep aklınızda tutun.

コメント


Senin için daha fazlası burada!

Tuba'yla Yaşam Enerjisi'nde Senin için